Welcome to
Shades of Darkness

Share | 

 Angelai

Nicholas Kensington
On a clear day you can see forever
Posts : 32773
Credits : mine
avatar
On a clear day you can see forever
Angels
atsiradimas
Tai nutiko seniai, dar tada, kai žmonija tik kūrėsi, todėl tikslią datą nustatyti būtų begalo sunku. Pirmieji angelai gimė žmonių šeimoms, kurių vaikus, dar motinų ysčiose palytėjo šviesa, šitaip jiems suteikdama šviesos galią. Pirmieji angelai buvo pavadinti archangelais, o jų iš viso egzistuoja vos septyni. Archangelai yra visokeriopai pranašesni už žemesnio rango angelus. Žemesniuosius angelus gali sukurti archangelai.


dauginimasis
Angelai gali daugintis lytiniu būdu, tačiau tik su žmonėmis, o jų palikuonys vadinami nefilimais.

Angelus gali sukurti ir archangelai, pasitelkdami savo šviesos galią. Angelais gali tapti tik gerais darbais ir poelgiais nusipelnę mirtingieji.


galios ir sugebėjimai
Turi sparnus, todėl gali skraidyti, taip pat gali teleportuotis, tačiau tai atima gerokai daugiau energijos.


silpnybės
Tai nutiko seniai, dar tada, kai žmonija tik kūrėsi, todėl tikslią datą nustatyti būtų begalo sunku.
Nicholas Kensington
On a clear day you can see forever
Posts : 32773
Credits : mine
avatar
On a clear day you can see forever
Archangels

 
Joham ##. archangel. leader of eden


Joham - pirmasis archangelas. Nuo tada, kai žemę apgaubė apsauginis šydas, jis pelnytai tapo Edeno lyderiu, kurio pareigas eina iki šiol. Nuo žmonių atsiribojęs seniai, retai kada pasirodo čia, tarp jų.

Orestes ##. arcahngel. taken

Diamonique - dukra (pranašė)
Orestes Nelisse - pats tikriausias Monako karalius, savo prigimtį pašventęs būtent tokiai veiklai. Niekada nebuvo nei labai geras, nei blogas, niekada nemėgo gėrio ir blogio etikečių, nors taip turbūt buvo dėl jausmų, kuriuos visai netikėtai kadaise pajuto priešingoje barikadų pusėje buvusiai Atarai. Tačiau abiems pusėms paprieštaravus jų sąjungai, anuomet dar visai jauni, jie buvo priversti išsiskirti.
Laikas bėgo. Orestas, regis, net pamiršo savo pirmąją meilę, užsitarnavo pagarbą ir laipsnį tarp saviškių, tačiau po daugybės metų ten ir čia, jo kelyje vėl pasipainiojo moteris. Ta pati moteris - Atara. Nepaisant laiko, praleisto atskirai, jie nesunkiai rado kelią atgal vienas pas kitą, tik ar šį kartą jiems bus leista būti laimingiems?
 
Angelai
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Shades of Darkness :: Roles to take-
Jump to:  
-